کد خبر : 50802 ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۲:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار مبارکه در پیامی روز پرستار را تبریک گفت

حمید عصارزادگان در پیامی ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

سلامتی نعمتی است که بر اساس فرمایش بزرگان دین مبین اسلام ، قدر و ارزشش در نبود آن مشخص می شود و در چنین شرایطی نقش پزشکان و پرستاران بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می کند.

یقیناً نگاه به پرستاری به عنوان یک شغل، اجحافی در حق خادمانی است که از آسایش و آرامش خود برای طیب خاطر دیگران می گذرند و همچون پروانه هایی بر بالین بیماران حاضر می شوند و تا شفای کامل بیماران لحظه ای آرام و قرار ندارند.

هر چند آنچنان که باید و شاید خدمات جامعه پرستاری و اهمیت زحمات آنها برای عموم جامعه تبیین نشده است اما مردم قدرشناسانه ، درک درستی از خدمت صادقانه و خالصانه آنان دارند و می دانند یکی از عوامل آرامش و آسایش آنها، کار بی منت پرستاران است.

نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) اسوه صبر، مقاومت و مراقبت در کربلای حسینی به عنوان روز پرستار و تجلیل از مقام شامخ این خدمت گزاران، تقدیر از کسانی است که سلامتی را به آحاد ملت هدیه می کنند.

اینجانب ضمن تبریک ولادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب (س)، روز پرستار را تمامی زحمت کشان این عرصه تبریک عرض می نمایم و برای جامعه پرستاری و پزشکی شهرستان آرزوی توفیق روز افزون از درگاه خداوند متعال را دارم.

حمید عصارزادگان
فرماندار شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز