کد خبر : 50701 ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۰:۰۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منتظر تشکیل جلسه ستاد احیای زاینده رود از سوی دولت هستیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهانگیری به عنوان نماینده دولت و رئیس شورای عالی آب باید ستاد احیا را تشکیل داده و ما منتظر برگزاری نخستین جلسه ستاد احیای زاینده رود هستیم.

به گزاش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل تسنیم، حجت‌الاسلام احمد سالک درباره برنامه ستاد احیای زاینده رود و اینکه چه زمانی فعالیت این ستاد آغاز می‌شود، اظهار داشت: یکشنبه ۱۶ دی ماه در هیئت دولت نامه ۱۹ نماینده استعفا دهنده اصفهان به رئیس جمهور داده و ایشان ماموریت را به جهانگیری معاون اول خود سپرده‌اند.

وی افزود: ماموریت درباره آب شرب، کشاورزی، صنعت و گردشگری و تشکیل ستاد احیای زاینده رود به جانگیری داده شد و مورد تصویب هیئت دولت قرار گرفت، تصویب این بسیار مهم بود.

نماینده مردم اصفهان در شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: مسئول فعلی ستاد رئیس شورای عالی آب است که جهانگیری بوده، ایشان باید ساز و کار ستاد را تشکیل دهد و برنامه‌های بعد برنامه‌ریزی شود، که ما منتظر برگزاری نخستین جلسه این شورا هستیم.

وی تصریح کرد: من از برنامه‌های آینده خبری ندارم زیرا من مسئول ستاد احیا نیستم و جهانگیری مانند ارومیه باید ساز و کار حرکت را فراهم کند که ماموریت داده و بازدید شود و بودجه تخصیص و تامین شود تا کارهای لازم باید انجام شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز