کد خبر : 50126 ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۰:۵۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک مدیریت شهری به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو

مجموعه مدیریت شهری مبارکه در پیامی ۱۶ آذر روز دانشجو را تبریک گفتند

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مظهر شهامت و سرعت عملِ ملت ایران دانشجویان بودند؛ آن‌هم دانشجویانی که پیرو خطّ امام بودند.

مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

شانزدهم آذر یادآور به خاک و خون کشیدن دانشجویانی است که با شهادت خود به جهانیان فهماندند؛ ایرانیان از هر قشری در برابر استعمار، استکبار و دخالت بیگانگان همچون سروی استواری ایستاده‌اند و برای استقلال کشور حاضر به نثار جان خود نیز هستند.

۱۶ آذر که نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد یادآور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و درگذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده‌اند.

دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال‌طلبی، آزادی‌خواهی و استکبارستیزی خود را حفظ کند. بدون شک، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیروبرکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

این‌جانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه ۱۶ آذر و مقام شامخ دانشجو، این قشر فهیم جامعه که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است، را ارج نهاده و امید آن داریم که جامعه دانشگاهی کشور و دانشجویان عزیز، به مدد ایمان و اندیشه، همواره در توسعه‌ی ایران اسلامی موفق بوده و با یاری خداوند منان دربرداشتن گام‌های مستحکم و مطمئن در مسیر اعتلای نام ایران اسلامی در سطح جهان، کوشا و پویا باشند.

سید محسن هاشمی – شهردار مبارکه

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز