کد خبر : 50123 ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۷:۲۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکت فولاد مبارکه با انتشار پیامی از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان در مجلس حمایت کرد

روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با انتشار پیامی از استعفای دسته جمعی نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی
🔸محضر نمایندگان محترم مردم شریف استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی
با سلام و درود؛

🔻خبر استعفای دسته جمعی شما عزیزان به صورت متحد و فارغ از تنوع نگرش‌های سیاسی، در بر دارنده پیامی روشن و حاکی از اهمیت فوق‌العاده موضوع است.

🔹اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی که در طول تاریخ مدالهای درخشانی در مجاهدت، معنویت و مدنیت کسب نموده و همواره مهد انسان‌های بزرگ و خدوم به ایران عزیز بوده و شهر و استانی که بیشترین شهید و جانباز را برای حفظ تمامیت ارضی و مرزهای اعتقادی قاطبه ملت تقدیم نموده است، امروز گرفتار تهدیدی جدی برای حال و آینده‌ است. مشکل اصلی این استان خشکی زاینده‌رود و تبعات ناشی از آن بوده که می‌طلبد همه ذی‌نفعان و تاثیرگذاران از جمله ارکان مختلف حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت رفع آن اقدام نمایند. قطعا نقش اساسی را در مسیر احیای زنده‌رود، مردم و مسئولین و از جمله صنایع استان خصوصا فولاد مبارکه ایفا نموده و خواهند نمود، اما این تلاش‌ها بدون حضور جدی و حمایت واقعی دولت‌مردان امکان‌پذیر نیست. لذا ضمن حمایت از اقدام شجاعانه شما نمایندگان محترم و فهیم استان قهرمان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، از مسئولین در دولت و مجلس خواستاریم تا به نظر نمایندگان مردم استان توجه ویژه نموده و در جهت جلب اعتماد عمومی گام بردارند.

📝 روابط عمومی فولاد مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز