کد خبر : 50041 ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۴۹ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصاویر / دیدار مردمی شهردار مبارکه با شهروندان

مهندس هاشمی صبح امروز به روال روزهای دوشنبه هر هفته ، پذیرای تعدادی از شهروندان فهیم مبارکه ای بود تا در جلسه ملاقات مردمی شهردار، به طرح مسایل و مشکلات خود بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، شهردار مبارکه در ادامه ملاقاتهای مردمی خود، امروز هم  با تعداد زیادی از شهروندان دیدار و به مسائل و مشکلات شهروندان حاضر رسیدگی کرد.

دیدار مردمی شهردار مبارکه در راستای تداوم ملاقاتهای مردمی وی با شهروندان صورت می گیرد که در آن شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با شهردار مبارکه می پردازند.

در جریان این جلسه تعدادی از شهروندان به صورت چهره به چهره با شهردار دیدار کرده و به طرح مشکلات خود پرداختند؛ همچنین مهندس هاشمی  پس از استماع مسایل مطرح شده از سوی شهروندان در زمینه های عمرانی، خدماتی،مالی ،شهرسازی  ، دستورات لازم برای پیگیری مشکلات آن ها را صادر کرد.

جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع  از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی شهردار مبارکه با شهروندان می باشد.

تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری نیز در تمام ایام هفته درب اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار، جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان در راستای رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری فراهم شود.

لازم به ذکر است ملاقات های عمومی شهردار با شهروندان همه هفته در روزهای دوشنبه از ساعت ۸ الی ۱۲  در دفتر شهردار مبارکه برگزار می شود و شهروندان عزیز میتوانند روزهای دوشنبه هر هفته با تعیین وقت قبلی با شهردار دیدار و به طرح مشکلات خود بپردازند.

ارسال دیدگاه

عکس روز