کد خبر : 49809 ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحویل خودرو توسط فولاد مبارکه به نماینده مردم شهرستان مبارکه تکذیب شد

در پی انتشار مطلبی با موضوع تحویل خودرو توسط فولاد مبارکه به نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، روابط عمومی این شرکت ضمن تکذیب این موضوع توضیحاتی ارائه نمود. متن جوابیه این شرکت به این شرح است.

🔸به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، اخیرا در برخی کانالها و گروه‌های شبکه مجازی مطلبی مبنی بر تحویل خودرو به همراه راننده توسط فولاد مبارکه به نماینده مردم شریف مبارکه در مجلس شورای اسلامی انتشار یافته است. در این خصوص نکات زیر جهت روشن‌سازی موضوع به اطلاع مردم عزیز شهرستان رسانده میشود:

🔻– تحویل خودرو و همچنین اختصاص راننده به نماینده شهرستان مبارکه و یا سایر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تکذیب میگردد. ضمنا این شرکت مطابق رویه معمول به میهمانان و بازدیدکنندگان خود بنا به ضرورت و به‌صورت موقت سرویس ایاب و ذهاب اختصاص می‌دهد.

🔺– تصمیم‌گیری در خصوص عملکرد زیست محیطی شرکت به دستگاه‌های قانونی مرتبط بوده و پرداختن به آن با بهره‌گیری از انتشار یک مطلب کذب رفتار غیر اخلاقی و مغایر قانون است. تایید عملکرد زیست محیطی فولاد مبارکه توسط دستگاههای مسئول به دلیل توجه ویژه شرکت و هزینه چند صد میلیاردی در راستای توسعه سیستمهای غبارگیر و تصفیه پساب و … بوده است.

🔹پیشنهاد ما به طراحان این سناریو توجه به منافع ملی و یاری رساندن به صنعت ملی فولاد مبارکه در برابر دشمنی و تحریم آمریکای جهان‌خوار است.

🔸قطعا فولاد مبارکه خود را در اجرای استانداردهای زیست محیطی در مقابل کارکنان و یکایک شهروندان خوب شهرستان‌های همجوار مسئول میداند و همواره مسئولانه برخورد نموده است.

🔹در پایان سربلندی نظام و ملت عزیز را در شرایط ویژه اقتصادی کشور از خداوند بزرگ خواستاریم.

🚩 روابط عمومی فولاد مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز