کد خبر : 49784 ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۹:۴۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهدی تاج را در فدراسیون فوتبال ماندنی شد

رئیس فدراسیون فوتبال با قانونی که مربوط به جانبازان و متمم قانون خدمات کشوری است، در فدراسیون فوتبال ماندنی شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، طبق ماده ۶۰ قانون خدمت‌رسانی به ایثارگران که متمم قانون خدمات کشوری است، جانبازانی که بالای ۲۵ درصد جانبازی دارند و قبل از موعد بازنشستگی خود را بازنشسته کرده‌اند، برای یک بار با نظر عالی‌ترین مقام دستگاه می‌توانند دوباره به کار برگردند.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کارمند فولاد مبارکه اصفهان است که با ۲۵ سال سابقه خود را بازنشسته کرده بود. او پس از نامه‌نگاری‌های صورت‌گرفته از سوی AFC و فیفا مبنی بر تعلیق فوتبال ایران، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان با رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در این خصوص صحبت‌های نهایی را انجام داد و پس از موافقت رئیس کارخانه فولاد مبارکه و رحمانی، وزیر صنایع مهدی تاج می‌تواند دوباره به‌عنوان کارمند این شرکت به کار خود بازگردد، به این ترتیب تاج بازنشسته محسوب نمی‌شود و می‌تواند در فدراسیون فوتبال ماندنی شود.

در ماده ۶۰ خدمت‌رسانی به ایثارگران آمده است: «دستگاه‌های موضوع ماده (۲) این قانون مکلفند حسب درخواست جانبازان و آزادگانی که قبل از تصویب این قانون در خدمت دستگاه بوده و قطع همکاری نموده‌اند، صرفاً برای یک بار نسبت به اعاده به خدمت آنان اقدام نمایند».

آیاسایر دولتی‌های‌بازنشسته هم می‌توانند به‌شیوه تاج بمانند؟

ارسال دیدگاه

عکس روز