کد خبر : 49524 ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۷:۳۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توقیف تریلر اسکانیا با ۴۸۷ کیلو تریاک در محور اصفهان-دیزیچه

فرمانده انتظامی استان از کشف مقدار ۴۸۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه تریلی اسکانیا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی معصوم بیگی” اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر قاچاق یک محموله سنگین مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان دست به طراحی عملیاتی برای کشف این محموله زدند.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس خودروی قاچاقچیان که یک دستگاه تریلی اسکانیا بود به سرعت شناسایی و در محور “اصفهان-دیزیچه” متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در بازرسی صورت گرفته، مقدار ۴۸۷ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در این خودرو جاساز شده بود کشف و توقیف شد.

سردار معصوم بیگی در ادامه تصریح کرد: بر همین اساس، راننده خودروی اسکانیا دستگیر و برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان با اشاره به همکاری ماموران پلیس شهرستان “خاتم” استان “یزد” با پلیس “اصفهان” در این عملیات اظهار کرد: مواد مخدر اثرات جبران ناپذیری بر سلامت جامعه می گذارد و مبارزه با عاملان تولید، توزیع و فروش مواد مخدر در اولویت کاری نیروی انتظامی قرار داشته و پلیس هیچ گونه مماشاتی با این افراد نخواهد داشت

ارسال دیدگاه

عکس روز