کد خبر : 49412 ۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۰:۴۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان خبر داد: استقرار اکیپ های حمل و نقل جاده ای اصفهان در ۳ مرز کشور

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: اکیپ های حمل و نقل جاده ای اصفهان در ۳ مرز؛ مهران، شلمچه و چذابه برای خدمت رسانی به زائران اربعین مستقر هستند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل ازمهر ، مهدی خضری در ارتباط با اقدامات صوردت گرفته برای بازگشت مسافران اربعین اظهار داشت: در حوزه راهداری و ایمن سازی ناوگان عمومی اقداماتی صورت گرفته تا مسافران اربعین حین بازگشت از ناوگان حمل و نقل عمومی برای رسیدن به مقصد استفاده کنند.

وی ادامه داد: امسال با توجه به اینکه پیش فروش بلیط ها را از ۲۰ مهر ماه شروع کردیم مسافران برای بازگشت برنامه ریزی بهتری انجام دادند و تا کنون مشکلی برای زائران پیش نیامده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه اگر زائران از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند باعث کاهش تصادفات می شود، افزود: مسئولین تا کنون بارها از مسافران خواسته اند که از وسایل نقلیه شخصی برای رفت و آمد استفاده نکنند چراکه به دلیل حضور زائران در راهپیمایی و خستگی راه، استفاده از وسایل نقلیه شخصی خطراتی را به همراه دارد.

وی گفت: اکیپ های حمل و نقل جاده ای از هفته پیش در مرزهای مهران، شلمچه و چذابه مستقر شده اند تا اگر مشکلی برای زائران پیش آمد، رفع کنند.

ارسال دیدگاه

عکس روز