کد خبر : 49409 ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۷:۲۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صدور بیش از ۷۰ هزار گذرنامه برای همایش پیاده‌روی اربعین در اصفهان

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در همایش پیاده‌روی اربعین امسال بیش از ۷۰ هزار گذرنامه جدید در این اداره صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حسن جهانگیری اظهار داشت: در همایش پیاده روی اربعین امسال بیش از ۷۰ هزار گذرنامه برای شهروندان اصفهانی صادر شده که این رقم نسبت به همایش پیاده روی اربعین سال گذشته افزایش داشته است.

وی افزود: در همین رابطه تعداد ۵ هزار گذرنامه نیز برای اتباع بیگانه که در استان اصفهان اقامت دارند صادر شده است.

رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از صدور ۲۰۰ مورد مجوز برای رانندگان خودروهای ترانزیتی به کشور عراق جهت نصب موکب و خدمت رسانی به زائران در نجف و کربلای معلی خبر داد و گفت: همچنین در این مدت هزار مورد نیز وضعیت ممنوع الخروجی زائران بررسی و پس از رفع موانع اجازه خروج از کشور برای آنان صادر شد.

وی به فعالیت شبانه روزی اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس اصفهان طی یک ماه گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: ارائه خدمات مضاعف این اداره و نظیر بررسی مدارک متقاضیان، صدور گذرنامه، صدور مجوزهای قانونی و … تا شامگاه روز دوشنبه ۸ آبان ماه ادامه دارد و نیروهای پلیس گذرنامه  به صورت ویژه و مضاعف در خدمت شهروندان و زائران گرامی هستند.

سرهنگ جهانگیری با بیان اینکه در سال‌های گذشته با بازگشت تعداد زیادی از گذرنامه‌های مفقود شده زائران مواجه بودیم تصریح کرد: به زائران گرامی توصیه می‌کنیم مراقب گذرنامه‌ها و مدارک خود باشند چرا که در صورت مفقود شدن آنها با مشکلاتی در هنگام بازگشت از کشور عراق روبرو خواهند شد.

وی با بیان اینکه نیروهای اداره مهاجرت و گذرنامه پلیس به خدمت رسانی برای زائران اربعین حسینی افتخار می‌کنند، گفت: از زائران گرامی انتظار داریم که جاماندگان اربعین حسینی در نیروی انتظامی را نیز از دعای خیر خود فراموش نکنند.

ارسال دیدگاه

عکس روز