کد خبر : 49246 ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۹:۴۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باند قاچاق مواد مخدر در اصفهان متلاشی شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۰۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات ماموران اداره عملیات ویژه این پلیس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید تقی حسینی با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با تلاش شبانه روزی و یک کار ویژه اطلاعاتی موفق شدند یکی از باندهایی که به صورت جاسازی‌های حرفه‌ای در زمینه انتقال مواد افیونی از مرزهای شرقی کشور به تهران و استان های مرکزی فعالیت می‌کردند را شناسایی کنند.

وی افزود: ماموران به محض اطلاع از عبور خودروی قاچاقچیان بلافاصله وارد عمل شده و خودروی آنها را در یکی از محورهای ورودی استان مورد شناسایی قرار دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: قاچاقچیان با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند که سرانجام در یک عملیات تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۲۰۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

سرهنگ حسینی از دستگیری ۳ قاچاقچی در این عملیات خبر داد و گفت: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان به منظور اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

ارسال دیدگاه

عکس روز