کد خبر : 49210 ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۲۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان خبر داد: ارائه خدمت ۴۰۰ راهدار به زوار اربعین/قیمت بلیت افزایش می یابد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: به منظور ارائه خدمت به زوار اربعین حسینی، ‌۴۰۰ راهدار در قالب ۸۰ اکیپ راهداری ارائه خدمت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از مهر ، مهدی خضری اظهار داشت: سال گذشته ۱۱۲ هزار زوار اربعین از طریق حمل و نقل عمومی و اتوبوس جابه جا شدند.

وی با بیان اینکه امسال نیز به منظور ارائه خدمات به زوار حسینی از ۲۱ مهرماه پیش فروش بلیت ها را آغاز کردیم،‌ گفت: در حال حاضر قیمت هر بلیت وی آی پی ۸۷ هزار تومان و قیمت بلیت اتوبوس های عادی ۴۸ هزار تومان است و این در حالیست که از اول آبان ماه نرخ های جدید شرکت های اتوبوس رانی اعلام خواهد شد.

آمادگی یک هزار و ۵۰۰ اتوبوس برای جابجایی مسافران اربعین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با بیان اینکه برای جابه جایی زائرین کربلا، یک هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس در نظر گرفتیم، ادامه داد: به منظور ایجاد یک سفر آرام و مطمئن برای زوار، نقاط پر حادثه جاده های عبور و مرور زائرین کربلا شناسایی شد و اقدام به رفع این نقاط از طریق علائم و خط کشی، علائم و تجهیزات ایمنی و شیار لرزاننده جهت آرام سازی ترافیک کردیم.

تمرکز تجهیزات خدماتی در مرز مهران

وی با اظهار اینکه برای زواری که زودتر از موعد قصد سفر به کربلا دارند به صورت پراکنده ارائه خدمت می کنیم،‌ گفت: به صورت منسجم از دو هفته قبل از اربعین اقدام به ارائه خدمات می کنیم و بیشترین تمرکز خود را روی مرز مهران قرار دادیم زیرا بر اساس پیش بینی ها بیشترین مسافران از مرز مهران می روند.

خضری گفت: با توجه به اینکه مسیر اصلی تردد زائرین اربعین حسینی از  اصفهان – خرم آباد است، تمرکز نیروهای راهداری در این محور بیشتر است

ارسال دیدگاه

عکس روز