کد خبر : 49088 ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۲۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین مجمع سلامت شهرستان مبارکه برگزار گردید

عصارزادگان با اشاره به نقش مجامع سلامت در کشور افزود: امیدواریم با فعالیت مجمع سلامت همگی به سمت جامعه ای سالم و به دور از عوامل خطر سلامت گام برداریم .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، اولین مجمع سلامت شهرستان مبارکه در محل فرمانداری با حضور دکتر عقدک و خانم نریمانی از واحد مشارکتهای اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مسئولین و خیرین حوزه سلامت و رابطین بهداشتی برگزار گردید.

در این مراسم عصارزارگان فرماندار شهرستان و رئیس مجمع سلامت شهرستان به اهداف اولین مجمع سلامت اشاره نمودند و از حاضرین و برگزارکنندگان این مجمع تقدیر و تشکر نمودند.

رئیس مجمع سلامت شهرستان مبارکه تشکیل مجمع سلامت را فرصت مناسبی برای مشارکت هرچه بیشتر سایر دستگاه ها و مردم دانستند و در عین حال بر نگاه و توجه به بهبود فضاهای درمانی تاکید کرد.

عصارزادگان با اشاره به نقش مجامع سلامت در کشور افزود: امیدواریم با فعالیت مجمع سلامت همگی به سمت جامعه ای سالم و به دور از عوامل خطر سلامت گام برداریم .

دکتر پارسا مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان به تبیین نظام ارائه خدمات سلامت و بیان آمار و شاخصهای سلامت در شهرستان پرداخت و خواستار ایفای نقش مردم در حفظ سلامت خود و جلب مشارکتهای اجتماعی در حوزه سلامت و ارتقاء آن در جامعه شدند.

وی افزود: اقدامات همکاران شبکه بهداشت و درمان در ارایه خدمات بهداشتی درمانی مطلوب و ارتقاء شاخصهای سلامت شهرستان مبارکه شایسته تقدیر است.

دکتر عقدک در این جلسه با بیان اهداف مجمع سلامت و مشارکتهای اجتماعی در استان و شهرستانها ، در مورد مولفه های تاثیر گزار بر سلامت و نقش همکاریهای همه ارگانها،سازمانها،نهادها،سمن ها و مردم مطالب مبسوطی را ارائه نمود.

گفتنی است در این جلسه بیانیه اولین مجمع سلامت شهرستان مبارکه رونمائی شد .

در حاشیه برگزاری این مجمع ،نمایشگاه فعالیتهای تعدادی از ادارات و شبکه بهداشت و درمان و مجمع خیرین حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان در حوزه سلامت برپاشد.

ارسال دیدگاه

عکس روز