کد خبر : 49073 ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۳۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم مبارکه:انتظارات بحق مردم منطقه مبارکه باید در مدیریت جدید فولاد دیده و برآورده شود

در این جنگ اقتصادی پذیرفتن مسئولیت یک ایثاراست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه گفت: خوشحالم در این جلسه که به خوبی به جلسه تکریم و معارفه نامیده شده، حضور دارم.تکریم سالها خدمت یکی از مدیران توانمند در یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی کشور که مایه افتخار ما در منطقه و جهان است.

وی خاطر نشان کرد: در این شرایط جنگ اقتصادی مسئولان در خط مقدم جبهه‌های این جنگ هستند و باید همه تلاش کنیم تا از این دوران به خوبی عبور کنیم .
نماینده مردم مبارکه افزود: مسولیتها امانتی در دست مسولان است و یک روزی باید آن را تحویل داد چه خوب که مدیران منشا اقدامات اثرگذار باشند و نام نیکی از خود به جا بگذارند.

وی گفت: جناب آقای سبحانی نیز در زمره آن دسته مدیران است که در طول مسولیت، علاوه بر تلاش برای ارتقا جایگاه شرکت فولاد مبارکه، در ایفای مسولیتهای اجتماعی این واحد بزرگ صنعتی و کمک به وفع مشکلات شهرستان در قالب کمک های اعتباری در انجام پروژه های عمرانی، فرهنگی و … را نسبت به گذشته بهبود بخشید.

زهرا سعیدی افزود: مدیریت یک واحد بزرگ صنعتی در حد شرکت فولاد مبارکه در شرایط خاص اقتصادی کشور، نیازمند توان اجرایی بالایی است.

نماینده مردم مبارکه به مسئولیت های اجتماعی این شرکت اشاره کرد و گفت : از طرفی این شرکت مسولیتهایی نسبت به اهالی شهرستان دارد، و انتظارات اهالی نیز بحق و بالاست؛ از جذب نیروی بومی گرفته تا مشارکت در طرح ها و پروژه ها و ما از جایگاه قانونگذاری با تصویب قانون بومی پذیری با اولویت نزدیکی محل سکونت، مسیر را تسهیل کردیم و امیدواریم در دوره جدید مدیریت شرکت شاهد تحقق کاملتر قانون باشیم.

زهرا سعیدی به دوران مسئولیت حمیدرضا عظیمیان در شهرداری اصفهان اشاره کرد و افزود: یکی از خدماتی که ایشان در اصفهان به یادگار گذاشتند بزرگراهها و جاده های رینگ دورتادور اصفهان است.

وی خطاب به مدیرعامل جدید فولاد مبارکه گفت: انتظارات بحق مردم منطقه مبارکه باید دیده و برآورده شود

نماینده مردم مبارکه در پایان افزود: یکی از افتخارات خدمت بنده این است که در این دوران در خدمت کارگران و مدیران تلاشگر این صنعت بوده و برای اولین بار یک مدیر بومی از شهرستان مبارکه عضو موظف هیات مدیره فولاد مبارکه می شود.

خبرنگار:حامدکیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز