کد خبر : 48972 ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۲:۳۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون امور عمرانی استانداری اصفهان: شهرداران باید اقدام به مدیر پروری کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: شهرداران باید اقدام به مدیر پروری کنند و امروز این امر یک ضرورت واقعی است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، علی مقدس زاده ظهر چهارشنبه در همایش شهرداری‌های استان اصفهان اظهار داشت: شهرداران در جایگاه‌هایی قرار دارند که باید امور را به نسل بعد واگذار کنند و مدیران جوانی را آموزش دهند.

وی با بیان اینکه شهرداران باید استعدادهای مدیریتی را در حوزه شهری شناسایی کنند و مدیران موفقی را تربیت کنند، اعلام کرد: مدیر پروری باید به طور جدی به عنوان یک برنامه ویژه دیده شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ادامه داد: اکنون مدیران حوزه معاونت عمرانی از افرادی منصوب شدند که درهمان حوزه کار کرده‌اند، انگیزه و شناخت دارند و جای ارتقای زیادی هم خواهند داشت.

وی از افزایش حقوق و مزایای شهرداران خبر داد و گفت: هرچند مجوز افزایش حقوق از سوی استانداری داده می شود اما متناسب با حجم مسئولیت آنها نیست.

مقدس زاده بیان داشت: ایجاد زمینه امکانات رفاهی غیرمالی شهرداران برای نمونه خرید امکاناتی در شمال مشهد و کیش، تخصیص وام و تسهیلات برای شهرداران و اعزام به سفرهای مشترک داخلی و خارجی مأموریتی و آموزشی شهرداران با یکدیگر برای ورود تکنولوژی‌های مدرن مانند بازیافت با حمایت بخش خصوصی از دیگر اقداماتی است که اجرایی خواهد شد.

وی با انتقاد از طولانی بودن زمان اجرایی شدن طرح‌های تفصیلی و جامع به شهرداران گفت: در این حوزه پرونده‌های زیادی پشت در مانده است و باید به آنها رسیدگی شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز