کد خبر : 47359 ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت [ ۹:۲۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل فولاد مبارکه: اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد اتفاق افتاده است

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران در اقتصاد کشور است و شاهد آن هستیم که اقتصاد مقاومتی در این صنعت پیاده‌سازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از فارس ، بهرام سبحانی در خصوص شرایط فعلی اقتصاد کشور و لزوم پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران در اقتصاد کشور است و شاهد آن هستیم که اقتصاد مقاومتی در این صنعت پیاده‌سازی شده است.

وی در ادامه افزود: کاهش اتکای به خارج مصداق اصلی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد است و بر این اساس، مهندسی معکوس، تأمین نهاده‌های اصلی تولید از جمله قطعات یدکی، روغن‌ها، گریس‌ها، نسوزها، تجهیزات از تولیدکنندگان داخلی و بومی‌سازی دانش تولید آن از جمله مواردی است که منجر به تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت فولاد شده است.

مدیرعامل فولاد مبارکه یادآور شد: فولاد مبارکه، حمایت از این زنجیره تأمین داخلی را در دستورکار خود قرار داده و بر همین اساس در زنجیره تأمین فولاد مبارکه حدود ۲ هزار و ۸۰۰ تأمین‌کننده داخلی و شرکت خدماتی وجود دارند که عمده نیاز فولاد مبارکه را رفع می‌کنند.

وی تصریح کرد: فعالیت فولاد مبارکه در راستای افزایش بهره‌وری و توسعه هر چه بهتر تأمین‌کنندگان داخلی است.

سبحانی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های مستمر فولاد مبارکه در راستای اهداف بلندمدت شرکت موجب شده تا دستاوردهای مهمی در حوزه بهره‌وری، اثربخشی بازاریابی و فروش، انجام مسؤولیت‌های اجتماعی، استفاده بهینه از منابع آبی، تکمیل زنجیره ارزش و طرح‌های توسعه حاصل شود.

ارسال دیدگاه

عکس روز