کد خبر : 47016 ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۰۷ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهپیمایی روز قدس در ۶ شهر شهرستان مبارکه برگزار شد

همزمان با سراسر کشور؛ راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور مردم ولایی و روزه دار شهرستان مبارکه در همه شهرهای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از ایمنا ، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مبارکه اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان با حضور آحاد مردم مبارکه و پنج شهر دیگر این شهرستان برگزار شد.

سرهنگ حسین رحیمی افزود: روزه داران شرکت کننده در این همایش سیاسی، مسیر مسجد جامع مبارکه تا فلکه شهرداری و جایگاه نماز جمعه این شهر را با سردادن شعارهایی پیمودند.

وی گفت: تظاهر کنندگان در این راهپیمایی حضور قدرتمند خود را در حمایت از مردم فلسطین در خیابان های مبارکه به رخ جهانیان کشیدند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مبارکه گفت: شرکت کنندگان در این راهپیمایی، پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را سوزاندند و انزجار خود از اقدامات وحشیانه این دولت ها در کشورهای مسلمان را به نمایش گذاشتند.

رحیمی گفت: مردم ولایتمدار شهرستان مبارکه با حمل دست نوشته هایی با عنوان های «فلسطین پاره تن اسلام است»، «روز قدس، روز همبستگی با ملت مظلوم فلسطین» و «حمایت از قدس شریف بر همه مسلمانان واجب است»، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را فریاد زدند.

وی روز قدس را متعلق به مسلمانان جهان دانست و گفت: روز قدس، روز حمایت مسلمانان جهان از ملت مظلوم فلسطین، روز پیروزی حق علیه باطل، روز خروش امت اسلام علیه استکبارهای جهانی است.

 رحیمی افزود: مردم همه ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور پرشور خود در راهپیمایی ضمن گرامیداشت میراث ارزشمند امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حمایت خود را از مردم بی دفاع فلسطین اعلام می کنند.

 مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان مبارکه خاطر نشان کرد: حمایت مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از ملت فلسطین تا آزادی قدس ادامه خواهد داشت.

رحیمی گفت: راهپیمایی روز قدس در شهرهای دیگر شهرستان مبارکه از جمله دیزیچه، زیباشهر، طالخونچه، کرکوند و مجلسی برگزار شد.

ارسال دیدگاه

عکس روز