کد خبر : 47014 ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۰۳ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم مبارکه در مجلس: روز قدس نماد وحدت مسلمانان است

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز قدس نماد وحدت و برادری مسلمانان و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل ایمنا، زهرا سعیدی با قدردانی از حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار کرد: مردم علی رغم همه مسائل و دلخوری هایی که از وضعیت اقتصادی، ناکارآمدی ها و برخی مسائل که قابل توجیه هم نیست دارند، برای ادای دِین به قرآن کریم، دین خدا، اکرام ماه رمضان و روز قدس در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت کردند تا آمریکایی، اروپایی‌ها و همه کشورها بدانند که نمی‌توانند جمهوری اسلامی و یک ملت را تحریم کنند.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران با توجه به اقدامات آمریکا و رئیس جمهور این  کشور، شکستن عهد پیمان‌ها، آغاز تحریم‌ها علیه ملت بزرگ ایران و رفتارهای دوسویه اروپایی‌ها در این راهپیمایی عظیم شرکت کردند تا اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر در صحنه بین‌المللی نشان دهند.

وی با بیان اینکه روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آن تجاوز آمریکا به حریم مسلمانان است، گفت: آمریکا با انتقال سفارت خود از تلاویو به بیت المقدس آشکارا به همه مسلمانان توهین و آنها را تحقیر کرده؛ این دلیل ویژه‌ای برای حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امنیت داخلی و منطقه‌ای را به همراه دارد، تاکید کرد: علی رغم همه تحریم‌ها علیه کشور، به دنبال اقتدار و امنیت رونق اقتصادی شکل می‌گیرد و رونق اقتصادی ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم را در پی دارد.

سعیدی تاکید کرد: راهپیمایی روز قدس نماد وحدت و برادری مسلمانان و مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی است.

ارسال دیدگاه

عکس روز