کد خبر : 46983 ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۰:۲۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام دعوت فرماندار مبارکه از آحاد مردم جهت شرکت در راهپیمانی روز جهانی قدس

مهندس عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از آحاد مردم شهرستان خواست که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، مهندس عصارزادگان فرماندار شهرستان مبارکه با ارسال پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از آحاد مردم شهرستان خواست که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، اتحاد و اقتدار خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمان های امام عظیم الشان انقلاب بیعتی دوباره کنند.
متن پیام ایشان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

نام‌گذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس» ، قبله اول مسلمانان، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

حوادثی که امروز در دنیای اسلام روی می‌دهد، ضرورت انسجام عملی جهت مقابله با سرمنشاء اصلی فساد و تباهی در دنیای اسلام را آشکار می‌کند و جهان اسلام در این روز به عمق اندیشه ناب صهیونیسم ستیزی خمینی کبیر(ره) بیشتر پی می‌برد.

بر همه‌ی مسلمانان فرض است که یک بار دیگر فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی، هم‌گام و هم‌زبان با یکدیگر، ضمن شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن انقلاب بیعتی دوباره کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم ولایتمدار شهرستان مبارکه در این ماه مبارک، از همه اقشار مختلف مردم شهرستان دعوت می نمایم ، تا بار دیگر با حضوری پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، تجلی همبستگی و همدلی خود را در دفاع از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.

حمید عصارزادگان
فرماندار شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز