کد خبر : 46573 ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

“مسعود تابش” مدیرعامل باشگاه سپاهان شد

مسعود تابش به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به‌نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، ‌تابش بعد از چند ماه فعالیت به عنوان سرپرست باشگاه سپاهان در نهایت با نظر مثبت مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان و اعضای هیئت مدیره باشگاه، بعنوان مدیرعامل رسمی باشگاه سپاهان منصوب شد.

در متن این حکم چنین آمده است؛

جناب آقای مسعود تابش

 با سلام

 نظر به سابقه طولانی شما در کسوت بازیکن و پست‌های مدیریتی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و بنابر پیشنهاد هیئت مدیره آن باشگاه، جنابعالی را به سمت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان منصوب می نمایم تا با همکاری، هماهنگی و همفکری با اعضای هیئت مدیره انجام وظیفه نمائید.

انتظار می رود با بکارگیری تجربه چند دهه فعالیت ورزشی در باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ضمن مشورت و همکاری با هیئت مدیره و خبرگان فوتبال کشور و انتخاب سرمربی، کادر فنی و بازیکنان شایسته در فصل جدید شاهد رشد و ارتقای تیم فوتبال سپاهان به جایگاه واقعی خود باشیم که موجب سربلندی باشگاه نامدار سپاهان و خوشحالی هواداران گردد.

بدیهی است توجه کافی به دیگر رشته های ورزشی نیز مورد نظر می باشد.  توفیق شما در انجام وظایف محوله را از درگاه ایزد منان خواستارم.

بهرام سبحانی

مدیرعامل

‌مسعود تابش یکی از مدیران تحصیلکرده فوتبال ایران است که سال‌ها بازوبند کاپیتانی تیم فوتبال سپاهان را بر روی بازو بست و در دهه ۶۰ هم سابقه مالکیت و مدیریت سپاهان را در کارنامه دارد. وی از اوایل دهه ۸۰ تا زمستان سال گذشته به عنوان معاون فنی، ورزشی و قائم مقام باشگاه مشغول به کار بود و در این چند ماه اخیر به عنوان سرپرست‌، مدیریت باشگاه سپاهان را بر عهده داشت.

ارسال دیدگاه

عکس روز