کد خبر : 46494 ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۲۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقاد شدید مدیر عامل سازمان آتش نشانی مبارکه: مسئولین و رسانه ها از اظهار نظرهای غیرکارشناسی در خصوص غواصان غرق شده خوداری نمایند

کیومرث مختاری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیمای استان در خصوص برخی اظهارنظرهای منتشر شده در رسانه ها گفت : تا این لحظه هیچ خبری در خصوص علت این حادثه اعلام نشده است .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، کیومرث مختاری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیمای استان در خصوص برخی اظهارنظرهای منتشر شده در رسانه ها گفت : تا این لحظه هیچ خبری در خصوص علت این حادثه اعلام نشده است .

رئیس سازمان آتش نشانی مبارکه افزود : تا اجساد به پزشکی قانونی منتقل و نتیجه به طور کارشناسی و تخصصی اعلام نگردد نمیتوان دلیل حادثه را به صورت رسمی اعلام کرد.

کیومرث مختاری با انتقاد از برخی مسئولین و رسانه ها در خصوص اعلام نظرهای عجولانه گفت: از رسانه ها و مسئولین درخواست داریم از اظهار نظرهای غیرکارشناسانه خودداری نموده و داغ خانواده های مصیبت دیده را دوچندان نکنند.

به گزارش سیمای استان ، بهنام فروغی و سینا ابراهیمی که برای طی دوره بین المللی دو ستاره به جزیره قشم رفته بودند روز گذشته در آبهای خلیج فارس  غرق شدند.

 

ارسال دیدگاه

عکس روز