کد خبر : 46284 ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۰۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان خبر داد: رسیدگی به ۲ پرونده قاچاق تلفن همراه و پتو

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از رسیدگی به دو پرونده قاچاق تلفن همراه و پتو و محکومیت میلیاردی متهمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی اصفهان، غلامرضا صالحی اظهار داشت: یک بار قاچاق انواع تلفن همراه و لوازم جانبی از یک دستگاه سواری سمند توسط مأموران انتظامی شهرستان مبارکه در حین کنترل خودروهای عبوری کشف شده بود.

وی افزود: پرونده قاچاق انواع تلفن همراه و لوازم جانبی به ارزش دو میلیارد و ۱۶۱ میلیون و ۵۹ هزار و ۶۷۸ ریال جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان مبارکه ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان خاطرنشان کرد: شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت مبلغ دو میلیارد و ۱۶۱ میلیون و ۵۹ هزار و ۶۷۸ ریال بابت قاچاق کالا و مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی بابت ارزش خودروی مورد استفاده در قاچاق در حق دولت محکوم کرد.

وی همچنین از رسیدگی به پرونده کشف چهار هزار و ۷۸۱ کیلوگرم پتوی خارجی قاچاق در اداره تعزیرات حکومتی کاشان خبر داد و گفت: متهم این پرونده علاوه بر محکومیت ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۳ میلیون و ۷۵۰ هزار و ۹۲۶ ریال جریمه نقدی در حق دولت نیز محکوم شد.

 

ارسال دیدگاه

عکس روز