کد خبر : 46269 ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تشکر سرپرست فرمانداری به مناسبت حضور استاندار محترم و هیئت همراه در شهرستان مبارکه

جواد سلطانی سرپرست فرمانداری طی پیامی از حضور گسترده کشاورزان شهرها و روستاهای شهرستان مبارکه در مراسم دیدار با دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان و هیئت همراه، تشکر و قدردانی نمود.

 به گزارش پایگاه خبری سیمای استان،  جواد سلطانی سرپرست فرمانداری طی پیامی از حضور گسترده کشاورزان شهرها و روستاهای شهرستان مبارکه در مراسم دیدار با  دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان و هیئت همراه، تشکر و قدردانی نمود.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

کشاورزان  ولایتمدار، فهیم ، انقلابی و زحمتکش شهرستان مبارکه با استقبال از سفر جناب آقای دکتر مهرعلیزاده استاندار محترم اصفهان و هیئت همراه ، دلگرم و امیدوار شدند .
بدون شک  محبت  کشاورزان نجیب و فهیم شهرستان در استقبال از استاندار محترم و هیئت همراه باعث افزایش روحیه  خدمتگزاران خود در دولت تدبیر و امید برای تلاش مضاعف در راستای شتاب بخشی به توسعه و آبادانی این شهرستان خواهد شد.
اینجانب برخود لازم می دانم ضمن قدردانی از سفر جناب آقای دکتر مهرعلیزاده استاندار معزز اصفهان، معاونین، مدیران کل دفاتراستانداری، مدیران کل و مدیران عامل دستگاه های استان،  از حضور  پرشور و باشکوه کشاورزان شهرستان که جلوه های زیبا از وحدت و همدلی  را به نمایش گذاشتند، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
انشاءالله به فضل خداوند متعال ، پشتیبانی و همراهی  کشاورزان و تلاش مستمر و شبانه روزی مسئولین ، مشکلات و دغدغه های این قشر  زحمتکش و پرتلاش مرتفع گردد.

جوادسلطانی
سرپرست فرمانداری مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز