کد خبر : 46256 ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۵۸ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم مبارکه در دیدار با کشاورزان مبارکه: تفاوتی بین کشاورزان غرب و شرق اصفهان نیست/برداشت های غیرمجاز بالادست کنترل شود

استاندار اصفهان بهمراه نماینده مردم در مجلس و سرپرست فرمانداری مبارکه با کشاورزان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، استاندار اصفهان بهمراه نماینده مردم در مجلس و سرپرست فرمانداری مبارکه با کشاورزان دیدار و گفت  و گو کردند.

زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در این دیدار ضمن تشکر از استاندار جهت تنظیم سلسله دیدارهای خود با کشاورزان گفت : سالهاست کشاورزان این خطه چشم انتظار مدیران ارشد دولت هستند و امروز این انتظار محقق گردید.

نماینده مردم افزود : ۴۰۰ صنعت فعال در شهرستان وجود داشته  که تعدادی از این صنایع غیر فعال شده است و وضعیت کشاورزی این شهرستان نیز با مشکل مواجه شده است .

سعیدی خاطر نشان کرد: نباید تفاوتی بین کشاورزان شرق و غرب باشد که جناب آقای مهر علیزاده در عمل این مسئله را نشان دادند و در بین کشاورزان حاضر شدند و با آنها گفت و گو کردند .

نماینده مردم مبارکه به صبوری کشاورزان اشاره کرد و گفت : مطمئن هستیم کشاورزان با صبوری که دارند حق سوء استفاده و بهره برداری دشمنان را از سختی ها و مشکلات اقتصادی کشور را نخواهند داد .

زهرا سعیدی افزود : بی توجهی به این مشکلات و این مسائل مسلما مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت و باید تلاش کرد هزینه های محافظت از باغات و نکشت را با مدیریت شایسته حضرتعالی برقرار نماییم.

سعیدی به دستاوردهای دولت تدبیر و امید طی دوران نمایندگی اشاره و خاطر نشان کرد: امیدرواریم با مدیریت استاندار محترم شاهد پیشرفت های شهرستان در عرصه های مختلف باشیم .

نماینده مردم مبارکه گفت : در حال حاضر عربستان هفت میلیارد متر مکعب آب شیرین در حال تولید کردن است و مسلما دانشمندان ما نیز این کمک را خواهند کرد تا بیتوانیم انتقال آب از دریای خزر به خلیج فارس را به نحو احسن انجام دهیم .

زهرا سعیدی به حق آبه کشاورزان نیز اشاره کرد و افزود : این حق آبه مهریه اکثر زنان و دختران شهرستان مبارکه است و بنده نیز از جنس همین مردم و در خانواده ای هستم که کشاورزی را درک میکند و انتظار می رود برداشت های غیر مجاز در بالا دست کنترل گردد.

نماینده مردم مبارکه به بارگزاری سه برابر ظرفیت زاینده رود در گذشته اشاره و عنوان کرد: بن – بروجن با تلاش های استاندار و مجمع نمایندگان استان اصفهان و با دستور قضایی در حریم استان اصفهان متوفق گردیده است .

عضو کمسیون اقتصادی مجلس گفت : با پیشنهاد کمسیون اقتصادی مققر شد سود وام های زیر ۱۰۰میلیون برای کشاورزان بخشیده شود ولی برخی از بانک ها با بخشیده شدن این سود اجازه استفاده از تسهیلات را به کشاورزان نمیدهند که امیدواریم با مدیریت جنابعالی  این مشکل مرتفع گردد.

خبرنگار: حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز