کد خبر : 46208 ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۷:۱۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امنیت غذایی مردم در انتظار اقدام جهاد کشاورزی و مسئولین مبارکه

وجود گلخانه های غیرقانونی و غیر استاندارد در همجواری ناحیه صنعتی ده سرخ مشکلاتی را برای کارخانه های تولیدی موادغذایی ایجاد کرده است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان ، وجود گلخانه های غیرقانونی و غیر استاندارد در همجواری ناحیه صنعتی ده سرخ مشکلاتی را برای کارخانه های تولیدی موادغذایی ایجاد کرده است .

علیرضا احمدپور رئیس هیئت امنأ شهرک در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری سیمای استان با اعلام این خبر گفت : گلخانه های غیرقانونی و غیر استاندارد در همجواری و زیر دست این ناحیه صنعتی عامل به وجود آمدن مگس و حشرات در این منطقه گردیده است .

احمدپور افزود: حشرات و مگس های تولیدی این گلخانه ها که عمدتا غیربهداشتی نیز هستند باعث بروز مشکلاتی برای واحدهای تولیدی مواد غذایی در این شهرک شده است و امنیت غذایی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را با مشکل مواجه کرده است .

رئیس هیئت امنا ناحیه صنعتی موادغذایی ده سرخ به طرح این موضوع در کمیسیون امنیت غذایی شهرستان  نیز اشاره کرد  و گفت :پس از بازدید های دستگاهها و کمیته کارشناسان این موضوع در کمیسیون امنیت غذایی شهرستان مطرح و مقرر گردید کمیته ای با محوریت جهاد کشاورزی شهرستان ودستگاههای ذی ربط و هماهنگی با دادستان محترم جهت رفع مشکل تشیکل و هرچه سریعتر  با این موضوع برخورد گردد.

به گزارش سیمای استان ، با توجه به حساسیت موضوع و مطرح بودن امنیت غذایی مردم امیدواریم جهاد کشاورزی شهرستان و دستگاههای مربوط هرچه سریعتر نسبت به رفع این معضل اقدام نمایند.

خبرنگار : حامد کیانی

ارسال دیدگاه

عکس روز