کد خبر : 46189 ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۱۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرپرست فرمانداری مبارکه : رسانه ها نسبت به آگاه سازی مردم در خصوص کم بود آب و بحران خشکسالی اقدام کنند

سرپرست فرمانداری در دیدار اصحاب رسانه شهرستان: رسانه های شهرستان باید نسبت به تولید محتوای فرهنگی متناسب با ارزش های اسلامی اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ،  صبح امروز جمعی از اصحاب رسانه شهرستان با حضور در فرمانداری بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ با سرپرست فرمانداری دیدار نمودند.

در این دیدار دکتر سلطانی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و تقدیر از زحمات اصحاب رسانه در سال ۹۶ گفت: اصحاب رسانه شهرستان نقش مهمی در آگاه سازی مردم و اعتلای فرهنگ عمومی جامعه دارند و زحمات بدون چشم داشت این بزرگواران بسیار قابل تقدیر است. وی همچنین گفت: رسانه های شهرستان باید نسبت به تولید محتوای فرهنگی متناسب با ارزش های اسلامی اقدام نمایند.

در ادامه سرپرست فرمانداری با اشاره به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری حمایت از کالای ایرانی عنوان گردید، نقش اصحاب فرهنگ و رسانه را در نهادینه ساختن فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در جامعه بسیار مهم دانسته و خواستار مطالبه گری این قشر فرهنگی از مسئولین شهرستان برای حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی شد.

دکتر سلطانی موضوع مهم دیگر شهرستان را بحران خشکسالی و سازگاری با شرایط کم آبی دانسته و با تشریح وضعیت کنونی شرایط آبی استان عنوان نمود: خواهش ما از اصحاب رسانه این است که نسبت به آگاه سازی جامعه در خصوص کمبود منابع آبی و شرایط بحرانی خشکسالی اقدام نموده و فرهنگ اصلاح الگوی مصرف و سازگاری با شرایط کم آبی در بخش های مختلف را در بین مردم و مسولین نهادینه سازند. وی همچنین بیان کرد که در رابطه با بخش کشاورزی و بحران خشکسالی استاندار محترم اصفهان و هیات همراه روز پنج شنبه ساعت ۱۰ صبح در محل مسجد جامع مبارکه با کشاورزان شهرستان دیدار صمیمانه ای خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

عکس روز