کد خبر : 46162 ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۸:۳۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۴۱ کاروان حج تمتع از استان اصفهان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با اشاره به تکمیل شدن ظرفیت کاروان‌های حج تمتع استان اصفهان گفت: ۵ هزار و ۷۸۵ نفر در قالب ۴۱ کاروان از استان اصفهان برای انجام حج تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان وبه نقل از تسنیم ، غلامعلی زاهدی با اشاره به تکمیل شدن ظرفیت کاروان‌های حج تمتع استان اصفهان اظهار داشت: ۵ هزار و ۷۸۵ نفر در قالب ۴۱ کاروان از استان اصفهان برای انجام حج تمتع به سرزمین وحی اعزام می‌شوند که از این میزان ۲۲ کاروان مدینه قبل و ۱۹ کاروان مدینه بعد است.

وی با بیان اینکه ظرفیت اعزام استان اصفهان چند درصدی نسبت به سال قبل افزایش افزود: ظرفیت هر یک از کاروان‌ها از ۱۱۵ نفر تا ۱۶۰ نفر متفاوت است؛ هزینه حج از ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۷میلیون و ۸۰۰ هزار تومان با توجه به هزینه اسکان در مدینه و مکه و نوع پرواز متفاوت است.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: با پایان یافتن مراحل ثبت‌نام زائران، معاینات پزشکی و برگزاری کلاس‌های آموزشی حجاج آغاز شده و به یاری خداوند زائران اصفهانی همزمان با زائران استان‌های دیگر از ۲۸ تیر به سرزمین وحی اعزام می‌شوند البته تاریخ اعزام حجاج استان اصفهان هنوز قطعی نشده است.

وی پیرامون اعزام‌کاروان‌های زیارتی عتبات عالیات در ایام نوروز تصریح کرد: بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ نفر در قالب ۱۰۴ گروه شامل ۶۰ گروه به صورت هوایی و ۴۴ گروه به صورت زمینی در ایام نوروز به عتبات عالیات اعزام شده‌اند.

ارسال دیدگاه

عکس روز