کد خبر : 46135 ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۴۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرکز درمانی سیدالشهداء (ع) روستای دهسرخ افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

طی مراسمی مرکز درمانی سیدالشهداء روستای دهسرخ از توابع بخش گرکن جنوبی افتتاح گردید

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، صبح امروز طی مراسمی مرکز درمانی سیدالشهداء روستای دهسرخ از توابع بخش گرکن جنوبی شهرستان مبارکه با حضور دکتر سلطانی سرپرست فرمانداری، مهندس سعیدی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، بخشدار گرکن جنوبی، مدیریت شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولان شهرستانی و جمعی از معتمدین و اهالی روستای دهسرخ، افتتاح گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان در ابتدای مراسم طی سخنانی با اشاره به اهمیت توسعه مناطق روستایی و ارائه خدمات در خور شان روستاییان جهت جلوگیری از مهاجرت و رونق زندگی در مناطق روستایی، از سرمایه گذار بخش خصوصی که نسبت به راه اندازی این مرکز درمانی در ساختمان متعلق به دهیاری روستا اقدام نموده، تشکر کرده و از کلیه مسئولین شهرستان خواست که به سرمایه گذاران بخش خصوصی که موجب رونق اشتغال، تولید و ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مردم میشوند، اعتماد کرده و از آنان حمایت نمایند.

دکتر سلطانی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم با استقبال اهالی این روستا و همچنین بخش گرکن جنوبی و حمایت دهیاری و شورای اسلامی روستا شاهد توسعه خدمات این مرکز درمانی و ارایه خدمات تخصصی بیشتری باشیم. در پایان سرپرست فرمانداری و نماینده مردم شهرستان به همراه سایر مسولان از بخش های مختلف مرکز درمانی سیدالشهداء از جمله داروخانه، اتاق پزشک، تزریقات، بخش مامایی،بخش سلامت سنجی و… بازدید نمودند.

ارسال دیدگاه

عکس روز