کد خبر : 46089 ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۲۴ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تردد ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار خودرو در محورهای مواصلاتی استان اصفهان به ثبت رسید

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: حجم تردد از ابتدای نوروز تاکنون ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تردد از تعداد ۱۱۴ دستگاه ترددشمار بر خط در استان اصفهان گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، محمدعلی اسماعیل‌زاده با اشاره به وضعیت راه‌های مواصلاتی استان اظهار داشت: براساس تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مانیتورینگ، تردد شماره‌ برخط و گشت‌های راهداری اداره‌کل راهداری و نقل جاده‌ای استان اصفهان، در حال حاضر تنها راه سی‌سخت و سمیرم به علت نقص در علائم ایمنی تا اطلاع ثانوی مسدود هستند و سایر راه‌های مواصلاتی استان باز و ترافیک روان است.

وی پیرامون تعداد ترددهای ثبت شده در محورهای مواصلاتی استان تصریح کرد: براساس اطلاعات اخذ شده از ۹۸ دستگاه تردد شمار بر خط در ۲۴ ساعت گذشته، متوسط تردد وسایل نقلیه ساعتی ۴۱۶ دستگاه تعیین شده که نسبت به سال گذشته در مدت مشابه رشد ۸٫۶ درصدی به همراه داشته است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان افزود: متوسط تردد ساعتی از ابتدای طرح نوروزی تاکنون با افزایش ۸ درصدی روبه‌رو بوده و سرعت متوسط خودروها در محورهای استان در ۲۴ ساعت گذشته ۸۲٫۵ کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است. همچنین حجم تردد از ابتدای نوروز تاکنون ۱۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تردد از تعداد ۱۱۴ دستگاه تردد شمار بر خط در استان اصفهان گزارش شده است.

وی پیرامون تعداد خودروهای ورودی و خروجی به استان اصفهان بیان کرد: تعداد وسایل‌نقلیه ورودی به استان اصفهان ۹۵ هزار و ۸۱۹ و تعداد وسایل نقلیه خروجی از استان نیز ۱۰۴ هزار و ۲۷۰ به ثبت رسیده و این در حالی است که ساعت اوج متوسط تردد از ساعت ۱۹ تا ۲۰ تعیین شده است.

اسماعیل‌زاده پیرامون بیشترین تردد در محورهای استان اظهار داشت: بیشترین تردد در محورهای اصفهان-فولادشهر با متوسط تردد یک هزار ۷۲۴ خودرو در یک ساعت و با سرعت متوسط ۹۶٫۴ کیلومتر بر ساعت، فولادشهر-اصفهان با متوسط تردد یک هزار و ۹۴۴ خودرو در یک ساعت و با سرعت متوسط ۹۸٫۳ کیلومتر بر ساعت، تیران – نجف‌آباد با متوسط تردد یک هزار و ۵۲۹ خودرو در یک ساعت و با سرعت متوسط ۶۰٫۲ کیلومتر بر ساعت، فولادشهر – زرین‌شهر با متوسط تردد در ساعت اوج یک هزار و ۴۶۰ خودرو در یک ساعت و با سرعت متوسط ۵۰٫۵۲ کیلومتر بر ساعت و سه‌راهی مبارکه – بهارستان با متوسط تردد یک هزار و ۵۰۹ خودرو در یک ساعت و با سرعت متوسط ۸۷٫۹۶ کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است.

ارسال دیدگاه

عکس روز