کد خبر : 45901 ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۵:۳۲ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام سرپرست فرمانداری مبارکه به مناسبت ۲۳ اسفندماه روز حماسه و ایثار مردم شهرستان مبارکه

سرپرست فرمانداری مبارکه در پیامی ۲۳ اسفند روز حماسه و ایثار مردم مبارکه را گرامی داشت .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، سرپرست فرمانداری مبارکه در پیامی ۲۳ اسفند روز حماسه و ایثار مردم مبارکه را گرامی داشت .

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

به نام خدا
«و لا تحسبن‌الذین قتلو فی سبیل‌الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون»

خاک پاک ایران اسلامی معطر به عطر شهیدانی است که با تأسی به قافله سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، علم جهاد و شهادت برافراشته و شهد شیرین شهادت را نوشیدند. مردان مردی که در حساس‌ترین مقطع تاریخ انقلاب اسلامی و برای دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و خون‌ پاک و مطهرشان، ضامن بقای اسلام و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.

فرزانگانی که در قله رفیع عشق عبد به معبود و در عرصه مقدس ایثار و فداکاری، خالق باشکوه‌ترین و زیباترین صحنه‌ها و حماسه‌ها شدند و به عنوان ارزشمندترین میراث معنوی جامعه، شاهدان جاوید این مرز و بوم و مشعلداران پیروزی این ملت، یاد و نام جاودانشان، زینت بخش کتاب زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین و راه پرفروغشان همچون چراغ فروزانی بر تارک عرش می‌درخشد.

 

درود و رحمت خدا بر شهدای همیشه زنده تاریخ که استقلال، عزت، اقتدار، صلابت و آسایش امروز میهن عزیز اسلامی وامدار ایثار و جانفشانی آنان است و درود و سلام خدا بر دل های صابر و دریایی پدران و مادران و خانواده های معزز و معظم شهداء، که پس از سال ها از عروج عزیزانشان، همچنان استوار و ثابت قدم، به ما و نسل‌های بعد از ما درس بردباری، صبوری و ایستادگی در برابر هدف می‌دهند.

نامگذاری روز ۲۲ اسفندماه بنام روز شهید، اقدام ارزشمندی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و فرصت مناسبی برای تجدید عهد و میثاق با شهیدان و آرمان های الهی امام شهیدان است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان والا مقام ایران اسلامی به ویژه شهدای شهرستان مبارکه ، روز ۲۲ اسفندماه روز شهدا و ۲۳ اسفند ماه روز حماسه و ایثار شهرستان مبارکه را گرامی داشته و با ارج نهادن به صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارجمند، امیدوارم خداوند متعال همه ما را قدردان نعمت اسلام، انقلاب ، شهداء و مقام معظم رهبری (مدظله العالی )قرار دهد.

جواد سلطانی
سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز