کد خبر : 45545 ۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۶:۲۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار و اعضای شورای شهر مبارکه از نمایشگاه انقلاب فاطمی بازدید کردند+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، شهردار ،رئیس و اعضای شورای شهر مبارکه از نمایشگاه انقلاب فاطمی در حسینیه مرکزی مبارکه بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، شهردار ،رئیس و اعضای شورای شهر مبارکه از نمایشگاه انقلاب فاطمی در حسینیه مرکزی مبارکه بازدید کردند.

سید محسن هاشمی شهردار مبارکه در حاشیه بازدید از نمایشگاه انقلاب فاطمی در گفت و گو با خبرنگار سیمای استان گفت : حضور مردم در ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فاطمیه در این نمایشگاه ، باشکوه بوده و این نشان دهنده عشق مردم به انقلاب و ائمه اطهار است .

هاشمی افزود: این نمایشگاه که به همت جوانان شهرستان برپا گردیده یکی از بهترین نمایشگاه ها است که یادآور دوران پیروزی انقلاب اسلامی و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد .

شهردار مبارکه در پاسخ به سوال خبرنگار سیمای استان در خصوص کمک های شهرداری به این نمایشگاه هم گفت: شهرداری مبارکه با توجه به وضعیت اقتصادی خود نتوانست هیچگونه کمک مالی به این نمایشگاه داشته باشد و تنها از طریق حمل و نقل مصالح و کمک های انسانی نقشی در برپایی این نمایشگاه داشته است.

سجاد خالوزاده رئیس شورای شهر مبارکه نیز در گفت و گو با سیمای استان به ظرفیت های خوب جوانان شهرستان در برپایی این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه که به همت جوانان  شهرستان مبارکه برپا گردیده نشان میدهد می توان به جوانان اعتماد و برخی امور را به آنان واگذار کرد.

رئیس شورای شهر مبارکه افزود:یکی از برنامه های شورای شهر اعتماد به جوانان شهرستان و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های آنان است .

خالوزاده به استقبال مردم از این نمایشگاه نیز اشاره کرد و گفت : برپایی و استقبال مردم از نمایشگاه انقلاب فاطمی در شهرستان مبارکه بی نظیر بوده و همینجا از مردم دعوت میکنم حتما از این نمایشگاه بازدید نمایند.

شایان ذکر است نمایشگاه انقلاب فاطمی تا تاریخ ۹۶/۱۲/۱۸ همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در حسینیه مرکزی مبارکه پذیرای همشهریان عزیز می باشد.

خبرنگار:حامد کیانی   عکاس : حسین سلمانی

ارسال دیدگاه

عکس روز