کد خبر : 45319 ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۶:۵۰ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام دعوت نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر از آحاد مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کرد .

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر از آحاد مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن دعوت کرد .

متن پیام نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

بهمن، ماه فرود شب دژخیمان و فراز صبح بیداری و امید است؛ آن هنگام که ستاره صبح نوید آزادی و استقلال را به مردمان دیار خورشید داد و تلألؤ انوار روشنایی بخشش خونی تازه در رگ‌های سرزمین زمستانی ایران به جریان انداخت.

آری! صفحات تاریخ بهمن‌ماه ۱۳۵۷ هر یک آغشته به خون صدها انسان مؤمن و آزادی‌خواه، زنان و مردان، پیران و جوانانی است که جان در راه آزادی مام وطن نهادند و گلبانگ رهایی را با نفس‌های گرم و خونین خود سرودند.

امروز و در آستانه طلیعه چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، و در عطر جان‌افزای فاطمی(س) با دیگر با آرمان‌های پیر جماران، امام محبوب قلب‌ها، حضرت روح‌الله(س) و خلف صالح ایشان؛ رهبر معظم انقلاب عهدی تازه می‌بندیم و با همدلی و هم‌زبانی بار دیگر اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان را به رخ جهانیان می‌کشانیم.

اینجانب حسب وظیفه ملی خود از همه آحاد ملت عزیز ایران دعوت به عمل می‌آورم تا با حضور حماسی در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر عظمت و شکوه ایران را در تاریخ حماسه سازی‌های خود ثبت کنند و برگی دیگر بر افتخارات میهن اسلامی بیفزایند.

زهراسعیدی مبارکه
نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز