کد خبر : 45209 ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۱۶ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۰۰ طرح بهزیستی استان اصفهان همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان از افتتاح و بهره‌برداری ۱۰۰ طرح با اعتباری بالغ ‌بر ۴۰ میلیارد ریال در بهزیستی استان اصفهان در ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از تسنیم ، مرضیه فرشاد با اشاره به اجرای ۲۵۰ برنامه فرهنگی در نقاط مختلف استان اظهار داشت: یکصد پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به برنامه‌ها و پروژه‌های قابل افتتاح بهزیستی استان اصفهان در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: این طرح‌ها شامل افتتاح مرکز اقامتی میان مدت درمان اعتیاد، مرکز مشاوره خدمات تخصصی و عمومی روان‌شناختی، مراکز توانبخشی روزانه حرفه آموزی، مرکز سالمندان، مهدکودک، طرح‌های اشتغال و مسکن مددجویی در سراسر استان اصفهان است.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان افتتاح مرکز تامین و توسعه، دو مرکز پشتیبانی شغل SE‌‌‌، مرکز اعصاب و روان و کلینیک مددکاری اجتماعی را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح بهزیستی استان در این دهه عنوان کرد.

وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: تبیین و ترویج آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، زمینه‌سازی برای رشد و تعالی فرهنگ انقلاب اسلامی، روحیه انقلابی گری و استکبارستیزی از دیگر سیاست‌ها برای محتوای برنامه‌های فرهنگی در بهزیستی استان است.

فرشاد گفت: نواختن زنگ انقلاب در مهدهای کودک استان، بازدید از مراکز نگهداری معلولان، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران کارکنان و مددجویان، تجدید میثاق با امام راحل و غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا همزمان با ۱۲ بهمن ماه، استقرار اورژانس اجتماعی و ارائه خدمات تخصصی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن، برپایی نمایشگاه توانمندی مددجویان و ارائه خدمات رایگان به عموم از دیگر اقدامات بهزیستی در ایام‌الله دهه فجر است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

عکس روز