کد خبر : 19110 ۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۱:۲۱ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اصفهان: صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان تائید شد

عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان با اشاره به ایجاد تغییرات در نتایج اولیه انتخابات شورای شهر بهارستان، گفت: در نهایت صحت انتخابات شهر بهارستان و شهر اصفهان از طرف هیأت نظارت استان تائید شد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان و به نقل از فارس ، اکبر ترکی در رابطه با صحت انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان اصفهان اظهار داشت: حدود ۷ یا ۸ روز قبل نتیجه انتخابات شورای شهر بهارستان مشخص شد؛ پس از انجام بررسی‌های نهایی شاهد یک سری اختلافاتی بودیم که بررسی چند صندوق انجام شد و با تکمیل بررسی تمام صندوقها شاهد اشتباهاتی در تجمیع اشتباهاتی آرا بودیم که بعداً اصلاح شد.

وی با اشاره به اینکه در انتخابات شورای شهر بهارستان در بازشماری آرا تغییراتی در نتایج اولیه ایجاد شد، افزود: در نهایت صحت انتخابات شهر بهارستان و شهر اصفهان از طرف هیأت نظارت استان تائید شد البته با تغییراتی که در نتایج شورای شهر بهارستان حاصل شده بود.

عضو هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان در ادامه تصریح کرد: در شهرهای دیگر استان اصفهان شکایاتی آمد و بررسی‌هایی در نهایت انجام شد که به بازشماری آرا نرسید.

وی در ادامه اذعان کرد: در شهرستان فریدون‌شهر آرای شورای روستای ۳ روستا ابطال شد که البته هیأت نظارت بخش و شهرستان هم درخواست ابطال کرده بودند که تائید شد؛ در این روستاها با توجه به اینکه برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای انتخابات شوراهای شهر و روستا نداریم، دهیار توسط فرماندار یا بخشدار مشخص شده و امور روستا را پیگیری می‌کند.

ترکی همچنین اضافه کرد: بازشماری آرای شورای شهر شهرستان چادگان نیز درخواست شده بود که انجام شد و نفر پنجم و ششم جا به جا شدند.

نتایج بازشماری آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بهارستان به این ترتیب به تائید هیأت نظارت استان اصفهان رسید:

اعضای اصلی

۱- خدابخش شمسی

۲- مجتبی محبی

۳- محمد ابراهیمی

۴- مهدی نصر

۵- نبی‌الله مؤمنی

۶- بتول نوربخش

۷- مهدی اسدی

اعضای علی البدل

۸- کریم‌الله رضایی

۹- زهره فرهادی

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

عکس روز