کد خبر : 18292 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۰:۲۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تشکر امام جمعه شهر مبارکه در پی حضور حماسی مردم در انتخابات ۹۶

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت الاسلام محمدی امام جمعه مبارکه با انتشار پیامی از حضور مردم در انتخابات ۹۶ تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان ، حجت الاسلام محمدی امام جمعه مبارکه با انتشار پیامی از حضور مردم در انتخابات ۹۶ تشکر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
حماسه حضور در ۲۹ اردیبهشت که بار دیگر مقبولیت و اقتدار نظام ولایی ما را به رخ جهانیان کشید، یکی از عواملش همزمانی دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بود که حضور پرشور کاندیداها و علاقه مندانشان و تلاش شبانه روزی برای تبلیغ و معرفی خود و برنامه هایشان در هر کوی و برزن، گرمابخش این حماسه بزرگ شد لذا ضمن تشکر ویژه از همه کاندیداها، موفقیت این عزیزان را در عرصه های مختلف آرزومندم
همچنین ضمن تبریک صمیمانه به منتخبین شورای جدید شهر مبارکه، امیدوارم در پرتو عنایات حضرت حق و با رعایت تقوای الهی و امانت داری نسبت به این مسوولیت سنگین و با استفاده از همه ظرفیت های موجود در شهر، نسبت به رفع معضلات از یکسو و برداشتن گامهای بلند در مسیر توسعه همه جانبه از سوی دیگر، بتوانند برگ زرینی در تاریخ مسوولیت خود به یادگار بگذارند.

بی شک استفاده از تجربه اعضاء شورا در دوره های قبل و همچنین تخصص و توانمندی کاندیداهای همین دوره و سایر نخبگان و تشکیل کارگروه های مختلف تخصصی و مطالعه وضع موجود و ترسیم وضع مطلوب و سپس تدوین برنامه های کارشناسی شده برای حرکت از وضع موجود بسوی وضع مطلوب، می تواند به تحقق آرمان ها و توقعات جامعه کمک نماید.
اینجانب ضمن تبریک به این عزیزان اعلام می دارم که ظرفیت نهاد امامت جمعه در عرصه های مختلف فرهنگی،  اجتماعی و سیاسی همراه با تعامل مثبت و سازنده، می تواند این عزیزان را در نیل به اهداف مورد نظر، یاری نماید

آرزوی توفیق روز افزون برای این عزیزان

محمد جواد محمدی
امام جمعه مبارکه

ارسال دیدگاه

عکس روز