کد خبر : 17869 ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۶:۲۵ ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان خبر داد تشکیل پرونده قضایی برای ۱۲ نفر از نامزدهای انتخاباتی اصفهان

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان گفت: تاکنون ۱۲ پرونده تخلف با موضوعات انجام تبلیغات غیرمرتبط و مغایر با قانون، تخلفاتی که جنبه قضایی نداشته مثل تبلیغات زودهنگام تشکیل شده که با دعوت و تذکر به متخلفان پیگیری لازم به عمل آمده است.

به گزارش پایگاه خبری سیمای استان وبه نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، احمد خسروی‌وفا در ششمین جلسه کمیته پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی استان اصفهان اظهار کرد: نتیجه برگزاری و اجرایی شدن مصوبات کمیته پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی حکایت از آمادگی کامل استان اصفهان در برگزاری انتخاباتی امن، سالم، با نشاط و با حضور حداکثری مردم دارد.

وی افزود: در تصمیمات و اقدامات و مصوبات این کمیته با تدبیر لازم، در عین حرکت در مدار قانون سعی شده است خللی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی ایجاد نشود.

رئیس‌کل دادگستری استان اصفهان در پایان اعلام داشت: تاکنون ۱۲ پرونده تخلف با موضوعات انجام تبلیغات غیرمرتبط و مغایر با قانون، تخلفاتی که جنبه قضایی نداشته مثل تبلیغات زود هنگام که با دعوت و تذکر به متخلفان پیگیری لازم به عمل آمده و تنها یک مورد تخلف که جنبه کیفری داشته و در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم انتخابات در دست رسیدگی است، در اصفهان گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

عکس روز