- سیمای استان - http://simayeostan.ir -

درباره ما

با توجه به افزایش سایت های خبری و علاقه کاربران ایرانی به آنها، پایگاه خبری سیمای استان  با هدف آسان شدن دسترسی کاربران و علاقه مندان به خبرهای استان اصفهان و شهرستان مبارکه در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۱، توسط گروهی از جوانان شهرستان مبارکه راه اندازی گردید.

یکی از مهمترین اصول اولیه پایگاه خبری سیمای استان توجه به نیاز کاربران است. هبچ کدام از بخش هایی که در سیمای استان وجود دارند، بدون نظرات و ایده های کاربران و صاحب نظران به شکل فعلی بوجود نمی آمدند. ما به نظرات و ایده های کاربران بسیار احترام می گزاریم و به همه آنها با دقت گوش می دهیم.

پایگاه خبری سیمای استان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وابسته به هیچ حزب ، گروه سیاسی و صدا و سیما نیست و از همکاری متقابل تمامی مسئولین شهرستان مبارکه و استان اصفهان، خبرگزاری ها ، پایگاههای خبری ، روابط عمومی های ادارات دولتی و خصوصی استقبال نموده و در راستای شعار رهبر معظم انقلاب در سال جاری (دولت و ملت همدلی و هم زبانی) گام برخواهد داشت.

پایگاه خبری سیمای استان به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و ده ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه ی شهر خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند.

معیارهایی که برای انتخاب سایت های خبری تحت پوشش در نظر گرفته می شوند، عبارتند از:

برنامه های آینده پایگاه خبری سیمای استان:

**********************************************************************

دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

             سردبیر: حامد کیانی                       مدیر و پشتیبان سایت : مجتبی قربانی

دبیرخبر : امیر نجاتی

 

    پست الکترونیک : info@simayeostan.ir

سامانه پیامکی :

۳۰۰۰۶۸۳۵۲۲۹۱۸۲